Kompletní informace o chladících cukrářských vitrínách

Chladící cukrářské vitríny slouží k prodeji a vystavení dortů, zákusků, chlebíčků a jiných potravin jenž vyžadují pro krátkodobou prezentaci nižší než pokojovou teplotu.

Gastro cukrářské chladící vitríny jsou proti klasickému provedení vyráběny jako celoprosklené. Důvodem je samozřejmě snaha o co nejlepší prezentaci prodávaných dortů a jiných cukrářských výrobků. Cukrářské vitríny jsou většinou umístěny přímo na prodejní pult – pultové chladící vitríny nebo volně v provozovně a cukrářský výrobek je tedy vidět ze všech stran.

Samozřejmostí je u cukrářských chladících vitrín kvalitní osvětlení chladícího prostoru, v poslední době řešené formou LED panelů nebo žárovek.

Cukrářské vitríny jsou většinou vybavené digitálním termostatem s rozsahem 0-12°C doplněné o digitální ukazatel teploty. Komfort obsluhy zajišťuje automatické odtávání kondenzátu a ventilované chlazení zajišťující správné rozložení teploty v celém chladícím prostoru.

Vnitřní uspořádání chladících cukrářských vitrín zajišťují nastavitelné police, a to většinou drátěné nebo skleněné. V případě cukrářských vitrín ve tvaru válce některé modely umožňují otáčení skleněných polic.

NORDline ARC 400 R Stolní chladící vitrína cukrářská

NORDline ARC 400 R Stolní chladící vitrína cukrářská

Chladící vitríny pultové pro cukráře jsou většinou v nerezovém provedení nebo kombinaci černé a nerez. Prodejní chladící vitríny obslužné však může zákazník volit čelní panel v různém barevném provedení RAL.

Dle umístění cukrářských vitrín lze modely rozdělit na pultové chladící vitríny s výškou do 100 cm (například modely NORDline RTC 72, ARC 100, RTW 120, 160) nebo volně stojící s pojezdovými kolečky do výšky až 190 cm (například modely NORDline ARC 400, RT 400).

Většina cukrářských chladících vitrín jsou v jednodveřovém provedení, ale nalezneme i model dvoudveřový umožňující vstup ze strany zákazníka i obsluhy (model NORDline RT 78).

Jsme autorizovaní prodejci gastro chlazení již od roku 2006 a neváhejte se nás tedy zeptat na cokoliv před nákupem.

Děkujeme za Vaši pozornost, Váš tým ELECTRO GARDEN 

ZPĚT NA RADY A TIPY