Rady a tipy

17. leden 2018

Jak vybrat vestavné spotřebiče?

Současné trendy v kuchyních se vracejí daleko do minulosti. Do dob, kdy ke sporáku patřil pracovní stůl, vedle stála kredenc a v ní všechno nádobí a pomůcky na vaření. I dnes by uspořádání kuchyně mělo podléhat jednotlivým činnostem tak, jak na sebe navazují.
Celý článek
17. leden 2018

Jakou vestavnou troubu?

Dobrý den vážení zákazníci, pokusíme se Vám trochu pomoci při výběru Vaší nové vestavné trouby. Možná, že Vám některé rady a tipy při výběru vestavné trouby pomohou.
Celý článek
17. leden 2018

Jak vybrat digestoř?

Dobrý den vážení zákazníci, jsme autorizovanými prodejci prémiových značek odsávání jako je FABER, FRANKE a CATA. Dovolili jsme Vám tedy připravit několik rad před výběrem Vaší nové digestoře.
Celý článek
17. leden 2018

Jak vybrat varnou desku?

Dobrý den vážení zákazníci, varné desky jsou jednou z nejpoužívanějších částí vybavení kuchyně pro vaření a pokusíme se Vám tedy trochu poradit.
Celý článek
17. leden 2018

Jak vybrat dřez?

Dobrý den vážení zákazníci, nezbytnou součástí každé kuchyňské linky je kvalitní kuchyňský dřez včetně baterie. Jsme autorizovaní prodejci kuchyňských dřezů značek FRANKE a TEKA a nabízíme Vám výrobky těchto světových lídrů v tomto oboru.
Celý článek
17. leden 2018

Jak vybrat myčku nádobí?

Dobrý den vážení zákazníci, jedním z běžných užitečných pomocníků v domácnosti se stala myčka nádobí. Tyto přístroje nabízí řada výrobců v různých provedeních a pokusíme se Vámi tedy trochu pomoci při výběru té Vaší myčky.
Celý článek