Váš nákupní košík

Odvoz spotřebiče

Pokud je současně objednán svoz starého spotřebiče musí se vždy jednat o spotřebič určený pro spotřebitele (nebyl určen pro podnikání - vitrína,chladící box,atd.).

Ve službě ODVOZ STARÉHO SPOTŘEBIČE Vám odvezeme vysloužilý spotřebič a předáme jej k ekologické likvidaci. Službu lze objednat pouze při nákupu nového zboží obdobných parametrů (nová pračka a likvidace staré pračky,...). Nelze objednat podstolovou chladničku a požadovat likvidaci americké lednice. Děkujeme za pochopení.

Posádka tento vysloužilý spotřebič naloží a odveze. Starý spotřebič musí být odpojen od elektrické sítě, přívodu vody a odpadu a připraven k odvozu. Lednička a mrazáky musí být odmraženy a vysušeny, z praček a myček musí být vypuštěna voda. Nevyčištěný a nevysušený starý spotřebič posádka nepřevezme z důvodu možného poškození nových spotřebičů k rozvozu. 

Starý spotřebič je nutno připravit do místa předání nového výrobku (v případě standardního doručení tedy k prvním uzamykatelným dveřím).

Vašeho nákupu si vážíme, a proto Vás vždy kontaktujeme telefonicky.

Děkujeme za pozornost Vaše ELECTRO GARDEN
Copyright © 2005-2016, provozovatelem portálu ELECTRO GARDEN s.r.o. veškerá práva vyhrazena.
*Kontakt obchod elektro a hobby: Tábor, Bílkova 2939*

Máte dotaz, problém nebo potřebujete poradit?


KONTAKTUJTE NÁS
na tel. číslech
381 582 561
724 520 181


[Všechny kontakty zde]
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.