Váš nákupní košík

GARANCE PŮVODU

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás tímto informovat, že náš obchod nakupuje zboží pouze od oficiálních zastoupení značek v České republice. Nikdy v naší historii jsme neprodávali zboží, které nebylo určeno pro český trh.

Případné reklamace výrobků zakoupených v našem obchodě tak budou vždy řešeny odborným autorizovaným servisem výrobce. I po záruční době bude možné kontaktovat servis výrobce, protože náhradní díly výrobků pro český trh jsou po určitou dobu dostupné.

Prokázání původu je většinou zajištěno přiložením záručního listu výrobce pro ČR (AEG, Electrolux, Zanussi, MORA, Gorenje, Ariston, Indesit, AMICA, CATLER,..).
Někteří výrobci však nepřikládají k výrobkům záruční listy, jako například BEKO, Bosch, Siemens, Samsung, Whirlpool, Philips, Husqvarna, Gardena,…. V tomto případě pokud si potřebujete ověřit původ je možno tak učinit u výrobce, a to sdělením výrobního čísla námi dodaného výrobku.

Náš obchod je současně certifikován organizací APEK.
Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením firem, podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Asociace byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce.

Děkujeme za pozornost, kterou jste věnovali tomuto sdělení

Váš prodejce z Tábora, ELECTRO GARDEN
 

 

 
Copyright © 2005-2016, provozovatelem portálu ELECTRO GARDEN s.r.o. veškerá práva vyhrazena.
*Kontakt obchod elektro a hobby: Tábor, Bílkova 2939*

Máte dotaz, problém nebo potřebujete poradit?


KONTAKTUJTE NÁS
na tel. číslech
381 582 561
724 520 181


[Všechny kontakty zde]
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.