Váš nákupní košík

AL-KO ZÁRUKA 3/6 LET

Vážení zákazníci,
jako autorizovaný prodejce výrobků značky AL-KO bychom Vás opět chtěli požádat o pečlivý výběr Vašeho dodavatele tohoto zboží. Společnost
AL-KO KOBER spol. s r.o. jako výhradní distributor a dovozce značky AL-KO poskytuje záruky na výrobky po celé ČR jen u toho zboží, které bylo zakoupeno u autorizovaných prodejců této značky a obsahuje záruční list, případně daňový doklad od autorizovaného prodejce. Tímto se snaží dovozce eliminovat problém tzv. šedého dovozu zboží ze zahraničí kde Vám samozřejmě záruku musí poskytnout prodejce/dovozce a ne síť servisů značky AL-KO.
Naše společnost Vám tedy garantuje, že výrobek zakoupený u nás bude obsahovat záruční list nebo daňový doklad zboží zakoupeného od oficiálního dovozce pro ČR, společnosti
AL-KO KOBER spol. s r.o. Zeptejte se tedy konkrétně před nákupem na původ zboží a zda můžete využívat síť smluvních servisů AL-KO.
V této souvislosti bychom Vás také rádi informovali, že firma AL-KO nabízí i v tomto roce možnost prodloužené záruky na vybrané zboží. Prodloužené záruky nemohou využívat zákazníci, kteří zakoupili zboží od neautorizovaných obchodů.

ZÁRUKA 3 ROKY:
Na všechny benzínové rotační dvouosé sekačky (mají 4 kola), čerpadla a vodárny při dodržení podmínek obsluhy uvedených v záručním listě a používání doporučených olejů značky CASTROL.

ZÁRUKA 6 LET:
Na benzínové rotační dvouosé sekačky s motorem B&S a Honda uvedené v naší nabídce při dodržení podmínek uvedených v záručním listě a návodu k obsluze. Mimo jiné tedy používání doporučených olejů značky CASTROL a pravidelnou servisní kontrolou v autorizovaných servisech značky AL-KO.


Přejeme příjemný nákup a výrobky značky AL-KO naleznete zde >>

Copyright © 2005-2016, provozovatelem portálu ELECTRO GARDEN s.r.o. veškerá práva vyhrazena.
*Kontakt obchod elektro a hobby: Tábor, Bílkova 2939*

Máte dotaz, problém nebo potřebujete poradit?


KONTAKTUJTE NÁS
na tel. číslech
381 582 561
724 520 181


[Všechny kontakty zde]
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.