Váš nákupní košík

Garance původu

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás tímto informovat, že náš obchod nakupuje zboží pouze od oficiálních zastoupení značek v České republice.

Jsme autorizovaným prodejcem nabízených značek a případné reklamace výrobků zakoupených v našem obchodě tak budou vždy řešeny odborným autorizovaným servisem výrobce. I po záruční době bude možné kontaktovat servis výrobce, protože náhradní díly výrobků pro český trh jsou po určitou dobu dostupné. Samozřejmostí je obdržení návodu k obsluze v českém jazyce.

Prokázání původu je buď zajištěno přiložením záručního listu výrobce pro ČR nebo je možné u zastoupení výrobce pro ČR ověřit výrobní číslo Vašeho výrobku.


Náš obchod je současně certifikován organizací APEK.
Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením firem, podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Asociace byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce.

Děkujeme za pozornost, kterou jste věnovali tomuto sdělení

Váš prodejce z Tábora, ELECTRO GARDEN
 

 

 

 

 
Copyright © 2005-2016, provozovatelem portálu ELECTRO GARDEN s.r.o. veškerá práva vyhrazena.
*Kontakt obchod elektro a hobby: Tábor, Bílkova 2939*

Máte dotaz, problém nebo potřebujete poradit?


KONTAKTUJTE NÁS
na tel. číslech
381 582 561
724 520 181


[Všechny kontakty zde]
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.